PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733796}

The Sims 4: Witaj w pracy

The Sims 4: Get to Work
7,2 906
ocen
7,2 10 1 906
The Sims 4: Witaj w pracy
powrót do forum gry The Sims 4: Witaj w pracy

Ktoś grał? Jak wrażenia? Warto kupić? :)

ocenił(a) grę na 5
Kokkuri

Nie warto. Załamałem się... Na trailerze pięknie wszytko wygląda, a w czasie rozgrywki gra jest taka pusta! Nie ma w niej nic ciekawego. Bardzo, ale to bardzo mało mebli, no może kilka fryzurek jest. Ale te zawody... Sprawiają zawód. Wszystkie te miejsca są takie puste... Mało simów, żadnego dynamizmu... Bardzo mało nowych opcji - NIC! Nowa "pseudo-okolica" to 3 parcele sklepowe i jedna pusta na wybudowanie. Może niektórym starczyć... Ale mnie to zirytowało! Masakracja! Nie polecam...

Omijamy The Shits 4 z daleka! :

ocenił(a) grę na 5
Kokkuri

Moim zdaniem dodatek nie wart swojej ceny. Jak na 2015 rok powinni zrobić o wiele lepszy, nowe miasto w którym są tylko 3 budynki ;/ Prowadzenie własnego biznesu też nie jest jakieś super.
Radzę poczekać aż stanieje :)

Kokkuri

Dzięki :)

ocenił(a) grę na 8
Kokkuri

A moim zdaniem warto, bardzo fajny dodatek :) Nowe kariery bardzo na plus. Na razie wypróbowałam lekarza i detektywa, oba bardzo mi się podobają. Naukowca jeszcze nie sprawdzałam. Wypróbowałam też posiadanie własnego przedsiębirostwa. Tutaj mniej kolorowo, trochę monotonnie. Ja akurat mam teraz sklep z ubraniami, ale chciałabym też wypróbować kawiarenkę albo piekarnię.
Jest też sporo fajnych ciuchów i fryzur. Ilość nowych obiektów jak dla mnie zadowalająca.
Polecam, sporo wnosi do gry :)

ocenił(a) grę na 8
Kokkuri

Ja również polecam ! naprawdę - jeszcze takiego dodatku nie było ! może w pewnych momentach nie zaskakiwać ,ale uwierz mi jeśli lubisz The Sims to ci się spodoba. Dzięki tem dodatkowi gra staję się znaczenie ciekawsza :) Sporo ciuchów ,specjalnych makijaży ,fryzur ,mebli i dekoracji :D Umiejętności fotografowania (w tym kupowanie apartów ) i pieczenia są genialne (nawet opcja selfie XD) . Stworzenie własnej cukierni/piekarni , sklepów . 8/10 :D

Zlowieszcza

Brzmi zachęcająco :) Chociaż może jednak zaczekam aż trochę obniżą cenę xD

Kokkuri

zależy na czym ci zależy, nowe miasto może i nie jest szczególnie wielkie, ale moim zdaniem nowe kariery daja dużo mozliwości. No i doszli kosmici i obca planeta. Moim zdaniem wart swojej ceny, ale jesli ci sie nie śpieszy radze poczekac aż stanieje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones