PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10046140}

Jeden dzień

One Day
7,2 12 859
ocen
7,2 10 1 12859
Jeden dzień
powrót do forum serialu Jeden dzień

Ile lat?

ocenił(a) serial na 9

Mam pytanie do osób oglądających tę historię bądź czytających książkę..Ile czasu ,lat? byli ze sobą głowni bohaterowie, po tym jak oficjalnie stworzyli związek w Paryżu ,jak długo cieszyli się sobą? Oglądając umknęły mi daty

Marcela_24

Myślę, że około 4 lat

Marcela_24

W serialu to trochę zmienili. Wypadło kilka dat. Poznali się w 1988, natomiast zaczęli być razem w 2001 r. Wypadek miał miejsce w 2004, co oznacza, że byli ze sobą tylko trzy lata. Ogólnie serial jest w porządku, ale ma jedną ogromną wadę. W pierwszym odcinku dostajemy zakończenie. W trakcie czytania książki i oglądania filmu nie wiedzieliśmy, co się działo z resztą tamtego dnia po ich przebudzeniu. A przede wszystkim nie było wiadomo, że oni z tej góry chcieli wrócić do mieszkania, żeby się ze sobą przespać. To zupełnie zmienia optykę na ich relację, moim zdaniem. Nie rozumiem, czemu miała służyć tą zmiana. Ogólnie po serialu nabrałam ochoty na powrót po latach do książki. Pamiętam, że film mnie wtedy też rozczarował jako całokształt, ale za to totalnie nadrobił zakończeniem. Jedna z najładniejszych scen w melodramatach, gdy biegną uliczkami Edynburga

ocenił(a) serial na 9
tolerancja91

Nie pamiętam już jak to było w książce z datami, ale czy w serialu oni nie zaczęli być ze sobą 1 999 po tym jak się przespali ze sobą w Paryżu, a wypadek był chyba w 2002 ,bo w 2003 była rocznica pierwsza z tego co pamiętam.. W książce rzeczywiście wszystko dzieje się dłużej, jest wszystko bardziej rozłożone na większą ilość dat .. tak czy siak wychodzi z moich obliczeń ze w serialu byli razem 3 lata a w książce 4 ,plus łączna suma lat która ich łączyła od 1988 to 17 lat w książce, a w serialu 14

Marcela_24

Daty podałam z książki. Byli trzy lata. Od 15.07.2001 do wypadku, czyli 15.07.2004

Marcela_24

To o czym piszesz dalej oznacza trzy lata. Przelicz to sobie dobrze. Natomiast poznali się w 1988 roku, czyli łącznie znali się równo 16 lat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones