PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556413}

Główny podejrzany

Prime Suspect
6,5 587
ocen
6,5 10 1 587
Główny podejrzany
powrót do forum serialu Główny podejrzany

1 odcinek. Zapowiada się fajny serial.

gogorek

tez jestem po pierwszym odcinku, irytuje mnie trochę główna bohaterka, zobaczymy co bedzie dalej.. dam mu szanse. odcinek oceniam na 7\10

faszran

Mnie też ona irytuje ,ale całość całkiem niezła.Czekam na dalsze odcinki.

faszran

mi równiez przypadł do gustu :) no mnie bohaterka nie irytuje - lubię Marię Bello, a że akurat gra taką postać a nei inną ;) no cóż :> za to na maxa wkurza mnie ten burak skip czy jak mu tam...ten co się na nią wydarł. serial 7/10

faszran

Dla mnie bohaterka ok. Nie jest jakąś superbabką, która pokonuje facetów w walce wręcz. Ale jest inteligentna i pomysłowa. Bardzo mi się podobała scena w restauracji z byłą jej chłopaka.

gogorek

Pierwszy odcinek rzeczywiście nawet obiecująco wygladał, niestety drugi juz mnie rozczarował. O ile w pierwszym akcja intrygowala, dobre operowanie humorem ( docinki apropo kobiety detektyw) to drugi byl taki nijaki, takie docinki na siłe wobec Jane. Glenn był najpozytywniejsza czescią odcinka...

ocenił(a) serial na 9
gogorek

Mi się serial bardzo podoba, widziałem już 4 odcinki i czekam na następne. Można zobaczyć na grandwarez.com
Oto link do tematu: http://www.grandwarez.com/seriale-tv-show/64670-prime-suspect-us-2011-sezon-1-a. html#post72821

ocenił(a) serial na 7
gogorek

Serial całkiem dobry, jestem właśnie w trakcie oglądanie 7 odcinka, i muszę powiedzieć, że coraz bardziej mnie ciekawi. Boję się tylko, że jest to typ serialu, który nie dotrwa do 2 sezony.

ocenił(a) serial na 6
ginny352

to juz pewne - serial oficjalnie zostanie zakonczony po 13epizodach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones