PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556413}

Główny podejrzany

Prime Suspect
6,5 587
ocen
6,5 10 1 587
Główny podejrzany
powrót do forum serialu Główny podejrzany

do jakiego przyzwyczaiły nas seriale w AleKino (przynajmniej część).
Może błędem było zaczęcie oglądania tego serialu zaraz po przypomnieniu sobie
kapitalnego The Bridge (Most nad Sundem), może wspomnienia duńskiego "The Killing".
Niestety ten serial to nie tylko kilka półek niżej, ale chyba ktoś musiałby wystrzelić go z
katapulty, aby znalazł się na tej samej półce co dwa wyżej wymienione. W Anglii widziałem
jego odpowiednik (dwa odcinki) były o wiele lepiej zagrane i zrobione. Tu tylko The Black
Keys w pilocie na samym początku robią nadzieję. Potem jest już z górki cały czas w dół.
Sztampowy, powtarzalny do bóle, oklepane sceny, oklepana gra aktorów. Szkoda czasu.

użytkownik usunięty
mbanas

nie przesadzaj kolego :)

Nie przesadzam. W niedziele skończyłem Forbrydelsen sezon 3, którego m.in. nie chce puścić AleKino, a puszcza komentowany serial. Jedyne co mogę stwierdzić, to potwierdzić, ze ww. katapulta musiałaby mieć chyba rekordowy w historii naszej planety naciąg, aby dostrzelić ww. serial do tych o których pisałem wyżej i Forbrydelsen sezon 3.
Kolego/koleżanko wprawdzie o gustach się nie dyskutuje (zawzięcie) ale co pisze to nie przesada, to FAKT.
Pozdrawiam i naprawdę polecam te seriale o których piszę, sam/sama zauważysz różnicę. KOLOSALNĄ we wszystkim.

użytkownik usunięty
mbanas

kolego. ja nie mam nic do twojego gustu. zrozum to tylko mógłbys napisac ze TOBIE ten serial sie nie podoba a ty odstraszasz od niego innych. Moze nie dorównuje innym serialom puszczanym na ale kino ale nie jest tak zły jak ty piszesz. I o to mi tylko chodzilo zebys nie przesadzał.
Pozdrawiam

mbanas

Jak to mówią rzecz gustu, a o tych podobno się nie dyskutuje. Serial dla mnie jest przyjemny, pomimo, że przewidywalny, ale cóż. Ma dynamikę, świetne zdjęcia, no i Maria Belka:), która nieźle tutaj gra i jak zawsze pieknie wygląda. The Killing podobał mi się bardzo, ale ten USA, oryginał mi nie wszedł. Obawiam się, że ludzie często piszą, że coś jest super, bo tak uznali krytycy, więc jak się z tym zgodzić to jesteśmy fachowcami. Główny podejrzany to serial dla rozrywki i w pełni spełnia te wymogi.

ocenił(a) serial na 5
mbanas

Masz rację , to bardzo przeciętny serial z bardzo przewidywaną fabułą .Nie można porównywać z duńskim serialem , bo to nie jest ta liga . Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
mbanas

No ale po co w ogóle porównywać te seriale? Co one mają ze sobą wspólnego? To, że leciały na Ale Kino? Ja dlatego lubię Ale Kino, że spectrum filmów jest bardzo szerokie i raczej nie puszczają kiczu.
Wracając do Główny podejrzany to mnie też się serial podoba i uważam, że jest lekko niedoceniany ale to kwestia gustu. Może temat oklepany ale serial ma swój styl, przypominający nieco seriale brytyjskie. Fajnie zagrana rola głównej bohaterki ale i pozostałe role również dosyć wyraziste. Serial ma niezłą dynamikę, specyficzny humor i według mnie fajnie się ogląda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones