PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556413}

Główny podejrzany

Prime Suspect
6,5 587
ocen
6,5 10 1 587
Główny podejrzany
powrót do forum serialu Główny podejrzany
mnulka

Nie będzie. Serial został anulowany z uwagi na niezadowalające wyniki oglądalności.

ocenił(a) serial na 7
Earl_Grey

Szkoda, serial podobał mi się. Nie przepadam za aktorką, która gra główną postać, ale w tym serialu nawet mi się podobała. Jeszcze raz - szkoda.

mnulka

A czy ten jeden pierwszy sezon ma jakieś zamknięte zakończenie, czy nic nie jest rozwiązane i prosi się o kontynuację?? Kiedyś bardzo wkręciłam się w serial Deception i anulowali i nic się nie rozwiązało. Nie znoszę takich zagrywek...

ocenił(a) serial na 7
MsMcNamara

To tak jak ja. Nie ma nic gorszego, jak człowiek nakręca się na serial, a ten potem z uwagi na "niską oglądalność" jest kończony bez wyjaśnienia niektórych wątków. Grrrrr. Co do tego serialu, niestety, jak to bywa, zawsze coś zostaje niedopowiedziane, ale tylko w kwestii jakichś prywatnych perypetii. Choć przyznam ze wstydem, że nie bardzo pamiętam...;) Jeśli chodzi o śledztwa to każdy odcinek dotyczy czegoś innego i naprawdę fajnie się go ogląda.

ocenił(a) serial na 7
Earl_Grey

Jest obecnie prequel: Prime Suspect 1973.
Dzieje się w 1973 w Londynie, ze starą muzą w podkładzie: jak choćby Pink Ployd.

albatrospl

Ale to prequel brytyjskiego miniserialu: http://www.imdb.com/title/tt0098898/?ref_=fn_al_tt_1 a nie tego serialu. Amerykańska wersja również jest remakiem angielskiego serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones