Simone Ashley

Simone Ashwini Pillai

6,7
1 643 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Simone Ashley

Niby miała być w Bridgertonach piękną hinduską, a jest jakaś odstręczająca i moim zdaniem mało urodziwa. A tyle jest pięknych Hindusek!

Natomiast ta jej młodsza filmowa siostra, to dopiero hit. Stara maleńka, irytująca w hooy!

mycart

A dla mnie oszałamiająco piękna! :)
A na Edwinę też nie mogłam patrzeć;)

maisie

Mialam to samo. Obie są przepiękne.

mycart

Uroda dyskusyjna. Gdy się uśmiecha albo cos mówi mam wrażenie, ze ma jakiś szczękościsk.

mycart

W "sex Education" mi się podobała. W książkach o Brdgertonach to Kate brzydka nie była, ale przyćmiewała ja uroda młodsza siostra. To nie miała być piękność, ona kręciła Antka z powodu charakteru chociaż fizycznie też go ciągnęło. Castingowo nie wybrałabym jej na Kate. Zrobienie z niej na siłę Hinduski było wg mnie niepotrzebne, ale jakoś się broniła. I jej pochodzenie można było wytlumaczyć. Natomiast taniej serialowa siostra to mega wtopa. Jeszcze nie widziałam serialu, a już mnie wkurza w urywkach scen. Książkowe Edwina różniła się fizycznie od siostry bo to była blondynka. W dodatku była w książce sympatyczna. A w serialu to jakaś rozkapryszona baba. W dodatku o ile Simone wyglądała dosyć ładnje w kostiumach to do tej drugiej one nie pasowały. Wyglądała jak przebrana. A dodatkowo była mniej urodziwa niż Simone.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones