Cody Horn

Cody Harrell Horn

6,2
1 111 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cody Horn

Słabo gra. Zero emocji, mina jak u dziecko, które nie wie, co się dzieje. Ale jeśli ma się
tatusia wysoko postawionego w branży, co się dziwić.

Gleek99

*dziecka. Jest to ocena na podstawie jednego odcinka "White Collar", być może w innych produkcjach zagrała lepiej.

Gleek99

w The Office zagrała również bardzo kiepsko...

użytkownik usunięty
Gleek99

Tori Spelling XXI wieku. Gdyby nie wysoko postawiony tatuś, nigdy byśmy o niej nie usłyszeli. W "Magic Mike" stworzyła, jak dla mnie, najgorszą kobiecą rolę ostatnich pięciu lat. Drewno aktorskie, jakiego dawno w kinie nie było.

Jak dla mnie aktorka jednej miny -na podstawie 'Magic Mike' i 'Dziewczyna i chłopak - wszystko na opak"- chociaż tu nie miała dużego pola do popisu a z filmu
'Twelve' słabo ją pamiętam.

Gleek99

Ja ją widziałem tylko w filmie "Bogowie Ulicy" i tam mi się podobała jej gra aktorska, grała policjantkę. I ten jej brak emocji fajnie i naturalnie przedstawiał taką zmęczoną pracą policjantkę, myślałem, że specjalnie tak zagrała, ale z tego co piszecie wychodzi na to, że gra tak we wszystkich filmach, widocznie reżyser wiedział jak ją obsadzić by nie popsuć roli :P

Gleek99

Moim zdaniem strasznie sztywna + jak udawała, że się śmieje to miałam ochotę zapłacić jej za lekcje aktorstwa. Mówię o filmie Magic Mike

Gleek99

Taa..., też tak pomyślałem, jak zobaczyłem ją w "Magic Mike'u". Zwłaszcza w scenie, w której ogląda występ Tatuma. Na jej twarzy zupełnie bezwiednie maluje się rosnące zażenowanie. Mistrzowskie aktorstwo.
https://www.youtube.com/watch?v=pRMRmBAb2Nc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones