PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623020}

Bracia Oodie

The Baytown Outlaws
6,5 7 009
ocen
6,5 10 1 7009
Bracia Oodie
powrót do forum filmu Bracia Oodie

Jak się jest napitym można obejrzeć, w innym przypadku odradzam.

ocenił(a) film na 4

Lubie Tarantino i dlatego ten upośledzony film odradzam

ocenił(a) film na 8
Dude_

ja również lubie Tarantino a ten film polecam ;) Trafiłem na niego dzięki Tarantino właśnie.Po seansie Deatch Proof sprawdzałem w czym jeszcze grała Zoe Bell i tak trafiłem na Baytown Outlaws

ocenił(a) film na 4
Koksik666

Jak kogoś jarają gnioty bazujące na stylu Tarantiono to proszę bardzo, tego jest masa a większość z tego to niewypały. Ten jest bardzo średni a jego bohaterowie to idioci.

ocenił(a) film na 8
Dude_

Tak to ma właśnie być,głowni bohaterowie mają być idiotami,takimi pozytywnymi oczywiście.Forrest Gump też był idiotą a mimo to film był dobry. Wg Ciebie film był średni ok masz prawo tak uważać ale oskarżanie bohaterów o idiotyzm to już kompletnie nietrafiony argument.

ocenił(a) film na 4
Koksik666

W pierwszym zdaniu przyznałeś że to idioci a w ostatnim zaprzeczyłeś.
Forrest Gump ma więcej w głowie niż te chłopaczki. Nie mówię że to kompletni idioci ale nie prezentują nic sobą temu nie są ciekwai na bohaterów filmów.
I nie lubię takich porównań że film jest w stylu Tarantino i dla jego fanów bo to nie ma wogóle do niego startu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones