PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4115}

Benny i Joon

Benny & Joon
7,7 28 345
ocen
7,7 10 1 28345
7,0 6
ocen krytyków
Benny i Joon
powrót do forum filmu Benny i Joon

20 stycznia, czyli w nastepną niedzielę o 22:50 (co za chora godzina)

nie mogę sie doczekać, jeszcze go nie widziałam;)

villemo_22

Tak piekne, ze az nieprawdopodobne :D






dzieckorosemary

Oczywiscie polecam goraco! Najpiekniejszy film na swiecie :)

villemo_22

ja też nie oglądałam... nie mogę się doczekać!!!!!! każdy film (nawet ze słabym scenariuszem) z Johnny'm jest świetny. on daje swoim postacią "to coś" co sprawia że każda grana przez niego osobowość jest niepowtarzalna, nie uwarzacie??

użytkownik usunięty
MiLusiAP

dokładnie! Każdy film z Deppem jest niesamowity! I czuje, że ten też taki będzie! Już się nie mogę doczekać :D

ocenił(a) film na 9
villemo_22

Warto było oglądnąć do końca, świetny film i urokliwy Deep

ocenił(a) film na 9
villemo_22

Świetny ten jest film. Ma w sobie to coś. Obejrzałam go przed chwilą na TYP1. Muzyka jest boska. Depp zagrał niesamowicie.

villemo_22

Hehe.. Widzę, że ja też nalezę do tak zwanych "Depp-manek" :D Przed chwilą widziałam film. Jest świetny! Nie mogłam go przegapić (Edwarda niestety przegapiłam w te święta :/). Johnny jak zwykle świetny. Cenie go, bo zawsze mi potrafi poprawić humor. Świetny aktor :) Kiedyś też zostanę aktorką ;)

villemo_22

tak :P
ja tez wczoraj widziałam ten film i uwazam, że był świetny :P I Johnny grał jak zwykle super!

ziuteczek1

Też obejrzałam do końca (przez Johnny'egho będę mieść ndst z fizyki :D). Jest fantastyczny! :) Taki... beztroski, a jednocześnie w jakiś sposób głęboki. Poza tym muszę przyznać, że muzyka zwróciła moją uwagę. Była... hm, ciekawa, tak to ujmę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones