PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4115}

Benny i Joon

Benny & Joon
7,7 28 339
ocen
7,7 10 1 28339
7,0 6
ocen krytyków
Benny i Joon
powrót do forum filmu Benny i Joon
użytkownik usunięty
Citizens88

każdy film z Deppem ma przez nastolatki zawyżoną ocenę, dla porównania na IMDB ma zaledwie 6,9

ocenił(a) film na 5

Może masz heh a ja znowu nie rozumiem jak można się zachwycać grą Deppa dla mnie gra w większości filmów tak samo.

Kogo obchodzą te oceny. Niektórzy lubią takie filmy i mają prawo do oceny. Sam mógłbym się spytać dlaczego na przykład jakiś film akcji który lubisz ma wysoką ocenę i dopisać że malutkie chłopczyki je lubią.

użytkownik usunięty
neo_angin

który film akcji masz na myśli?

Żaden z osobna. Chciałem pokazać że działa podobna zasada że każdemu co innego się podoba. Film się ludziom podoba to ma wysoką ocenę.

ocenił(a) film na 10
neo_angin

zgadzam się w 100% nic dodać nic ująć...

ocenił(a) film na 8
Citizens88

Bo jest świetny...?

Citizens88

Jak nie rozumiesz to po co pisać :)

karollo_92

To tak poza tym xD. Ten koleś zostawia taką notkę pod wieloma filmami.

ocenił(a) film na 8
Citizens88

a może film miał zbyt głęboką treść byś go zrozumiał(a)?

ocenił(a) film na 5
Shay1989

Wątpie. ;p

ocenił(a) film na 10
Shay1989

dobrze powiedziane...dla niektórych osób film ten może być niezrozumiały...no cóż do niektórych filmów trzeba po prostu dorosnąć...

ocenił(a) film na 8
Harley_Quinn_

bardzo dobrze ujęte, że trzeba dorosnąć do niektórych filmów. niestety część użytkowników nie zdaje sobie z tego sprawy.

Shay1989

To bardzo ogólnikowe powiedzenie - nie rozumiesz dlatego ci się nie podobał. Próba wywyższenia się nad innym, bo film był ambitny albo jakiś głęboki. Tłumaczenia na siłę. Komuś się może nie podobać komuś się podoba. Według mnie: świetna muzyka, bardzo dobra gra Deppa, film porusza ważną kwestię niepełnosprawności, komiczne podejście do życia, mimo że sytuacja jest ciężka i pewnie wielu użytkowników nie chciałoby się w niej znaleźć. Mega pozytywny, żałuję, że nie znalazłem go w dobrej jakości tylko jakiejś szajsownej, ale to nie ma znaczenia. Pierwszy raz Prestiż też oglądałem w cienkiej jakości, a i tak nie mogłem potem spać z zachwytu. Ci co źle oceniają obiektywnie dobre filmy (+7,5) mogliby wysilić się na jakieś argumenty, a nie taką manianę, że błaha historia czy coś. Krytykujesz dobry film to wskaż film, który ma ten element lepszy. Inaczej jesteś zwykłym trollem. Jeśli coś jest dobrze oceniane przez sporą liczbę osób to starajcie się ludzie jakoś argumentować swoją opinię, gdy nie jest ona tak oczywista jak krytyka Rekinado czy czegoś w tym stylu.

ocenił(a) film na 1
Harley_Quinn_

Wręcz odwrotnie - jest to familijny film dla dzieci nie ukazujący realii choroby umysłowej.
Badziewie 1/10

ocenił(a) film na 7
Varza

Bo to wcale nie miało oddać realii choroby umysłowej. Co do tego, że familijny to się zgadza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones